Мобилен телефон
+8615733230780
Електронна поща
info@arextecn.com
  • Welded& Seamless Pipes

    Заварени и безшевни тръби

    Заварени и безшевни – различни степени от легирана стомана, въглеродна стомана, неръждаема стомана, медно-никел, дуплекс, супер дуплекс и екзотични метали Безшевни тръби (15 мм до 600 мм) въглеродна стомана, неръждаема стомана и нисковъглеродна стомана, безшевни тръби.Според ASTM-106, API 5 L, ASTM A53 GRADE A/B, ASTM A-333, ASTM A-335, ASTM A-312, DIN 2440/2441, BS3601/3602/1387 Заварени тръби (15 mm до 2000 mm ) ERW, LSAW, HSAW, EFW Според API 5L, ASTM A53 Grade A/B, ASTM A671/672, ASTM A-312, BS1387, DIN 24...